Тази онлайн платформа е разработена като своеобразно продължение на "Открита Трудова Борса Сливен 2017". Работодателите могат да обявяват свободните си работни позиции и да подберат подходящи служители за своите нужди.

„ХЛ-ТопМикс“ ООД търси да назначи ...

01.09.2017 / 13:03

Фирмата търси да назначи специалист на длъжност: ЛАБОРАНТ

Основни отговорности:

• Извършва анализ на проби от суровини и готова продукция;

• Следи състоянието на готовата продукция по време на производството;

• Окачествява и следи състоянието на зърнените суровини по време на тяхното приемане и съхранение;

• Организира ефективен входящ и изходящ контрол на качеството;

• Води дневници и журнали за резултатите от проверките и анализите в електронен регистър;

• Прилага в действие нормативните изисквания, отнасящи се до дейностите на фуражния завод;

• Участва в съставяне и изпълнение на плана за контрол на качеството;

• Грижи се за изправността на лабораторното оборудване.

Изисквания към кандидата:

• Специалност в областта на – фуражно производство, селско стопанство или хранително-вкусова промишленост;

• Опит като лаборант - химик;

• Познания върху методиките за изследване на суровини и комбинирани фуражи - предимство;

• Познания относно стандарта ISO 22 000:2005;

• Компютърна грамотност;

• Инициативност, отговорност, комуникативност и способност за работа в екип;

• Работа на смени

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Осигурен транспорт;

• Изрядни трудови взаимоотношения, напълно отговарящи на българското законодателство;

• Динамична и предизвикателна работа;

• Възможност да станете част от един успешен и силно мотивиран професионален екип, в динамично развиваща се производствена компания.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

• Автобиография, придобити професионални квалификации, свидетелства и референции;

• CV и актуална снимка.

Моля изпратете своята автобиография, актуална снимка и копие на диплома за завършено образование на office@hl-topmix.com.

Всички кандидатури ще бъде разглеждани при пълна конфиденциалност. Ще бъдат разглеждани само кандидатите отговарящи на изискванията.

За нуждите си HL-TopMix търси да назначи РАБОТНИК СКЛАД за складовото си стопанство.

• Участва в приемането, експедирането и съхраняването/предаването на суровини, стоки, материали и готова продукция;

• Контролира целостта на постъпващите в склада суровини, стоки и материали;

• Подрежда стоката и суровините в складово стопанство, с цел правилно опазване и функционално разпределение;

• Следи за състоянието на съхраняваните стоки и материали и прави предложения при възникнали проблеми;

• При обработка на товарите спазва правилата за безопасни и здравословни условия на труд и противопожарните правила;

• Спазване и прилагане правилата за почистване и поддръжка на повереното му оборудване;

• Участва при извършването на инвентаризации в склада;

• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания:

• Опит в складово стопанство/логистични бази и високо ниво на отчетност- минимум 2-3 години;

• Експедитивност, точност и отговорно отношение към задълженията и висока лична организираност и чувство за ред;

• Свидетелство за управление на електрокари и мотокари;

• Комуникативност и способност за работа в екип;

• Готовност за работа на двусменен режим.

Компанията предлага:

• Възможност да станете част от един успешен и силно мотивиран професионален екип, в динамично развиваща се производствена компания;

Повече за фирмата: http://jobs.sliven.net/companies/hl-topmix.php