Тази онлайн платформа е разработена като своеобразно продължение на "Открита Трудова Борса Сливен 2017". Работодателите могат да обявяват свободните си работни позиции и да подберат подходящи служители за своите нужди.

Млекопреработвателно предприятие "Братя Зафирови" ООД търси да назначи техник-оператор

03.11.2017 / 09:42

Компанията предлага:

Възможност за работа и развитие в оборудвано и модернизирано по европейските стандарти предприятие.

- Мотивиращо възнаграждение

- Първоначално обучение

- Работа на постоянен трудов договор;

- Отлични условия на труд

- Възможност за развитие според показаните резултати

- Осигурен транспорт

- Работа с млад и динамичен екип

Отговорности:

- обслужва и контролира работата на машините и съоръженията в производствения цех

Изисквания към търсения кандидат:

- Умения за работа в екип

- Средно или висше образование, техническото се счита за предимство

- Отговорност,изпълнителност,експедитивност

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография и снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално. Данните Ви ще бъдат използвани единствено за целите на подбора и ще бъдат защители съгласно ЗЗЛД.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Повече за "Братя Зафирови" ООД: http://jobs.sliven.net/companies/zafirovi.php